РАЗРЕДНА НАСТАВА

  1. Биљана Десанчић I1
  2. Љиљана Спасојевић I2
  3. Данијела Срећковић I3
  4. Александра Петровић I4
  5. Катарина Нешковић I5
  6. Данијела Чкоњовић II1
  7. Сања Срећковић II2
  8. Снежана Вуксановић II3
  9. Душица Васић II4
  10. Верица Златановић III1
  11. Милена Ђорђевић III2
  12. Данијела Матијевић III3
  13. Маријана Илић III4
  14. Снежана Јоксић III5
  15. Љиљана Мићић IV1
  16. Љиљана Будић IV2
  17. Маријана Стојановић IV3
  18. Маријана Андрић IV4
  19. Дајана Шарак, Продужени боравак
  20. Ана Ивановић Продужени боравак
  21.  Јована Јевђеновић, Продужени боравак
  22.  Ивана Владисављевић, Продужени боравак
  23. Јована Тимотић, Продужени боравак
  24. Данијела Максимовић, Продужени боравак

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

СТРУЧНО ВЕЋЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И СТРАНИХ ЈЕЗИКА 

                  

  1. Ђорђевић Драгана, српски језик и књижевност VI3
  2. Петровић Маја, српски језик и књижевност VII3
  3. Љепосава Видаковић, српски језик и књижевност VIII3
  4. Николић Марија, српски језик и књижевност
  5. Симеуновић Јелена, српски језик и књижевност
  6. Јевтић Ирена, немачки језик VI1
  7. Бегенишић Јасмина, немачки језик
  8. Дилберовић Бранислава, енглески језик
  9. Јованчић Сања, енглески језик VIII4
  10. Јовановић Александра, енглески језик
  11. Станковић Милијана, енглески језик VII4

СТРУЧНО ВЕЋЕ ПРИРОДНИХ НАУКА, МАТЕМАТИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

  1. Васић Мирослава, Математика
  2. Ковач Зорица, Математика V2
  3. Кисић Катарина, Математика VI2
  4. Вукосављевић Славица, Физика
  5. Рајковић Славка, Биологија VIII1
  6. Митић Шиник Маријана, Биологија VII1
  7. Миливојевић Мирјана, Хемија

СТРУЧНО ВЕЋЕ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ И ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА

  1. Богићевић Александар, Техника и технологија
  2. Мићић Горан, Техника и технологија
  3. Петров Анка, Техника и технологија VII2
  4. Старчевић Тања, Техника и технологија V1
  5. Јовановић Соња, Информатика и рачунарство VIII2
  6. Лазић Драгица, Информатика и рачунарство
  7. Станојевић Никола, Информатика и рачунарство

СТРУЧНО ВЕЋЕ ДРУШТВЕНИХ НАУКА

  1. Иван Вукосављевић, Историја
  2. Гапић Дубравка, Историја
  3. Ковачевић Дејан, Географија VI4
  4. Петковић Александра, Географија V3
  5. Живојиновић Билјана, Веронаука – српско православна
  6. Марина Табаковић, Веронаука – српско православна

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

  1. Јовановић Драган, Физичко и здравствено васпитање V4
  2. Андрић Андреја, Физичко и здравствено васпитање
  3. Милошевић Бранко, изабрани спорт
  4. Тончић Драгана, изабрани спорт

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ УМЕТНОСТ

  1. Дубравка Којић, Музичка култура
  2. Миљојковић Ана, Музичка култура
  3. Станаревић Зоран, Ликовна култура
  4. Старчевић Нада, Ликовна култура
  5. Чолић Марија, Цртање, сликање, вајање